Voorzitter:

Bert Weteringe

Tel. 06-23914692

Mail: bjweteringe@tele2.nl

 

 

Secretaris:

Ingrid Jansen

Mail: ingrid.secretaristrr@gmail.com

 

 

Penningmeester:

Gerard Lokate

Mail: glokate@home.nl

 

 

Ledenadministratie:

Jordy Kamphuis

Mail: ledenadministratie@tvramele.nl

 

 

Voorzitter Jeugdcommissie:

Pauline Hoogwater

Tel. 0572-785322

Mail: jeugdcommissietrr@gmail.com

 

 

Voorzitter sponsorcommissie (Vacature):

a.i. Bert Weteringe

Tel. 06-23914692

Mail: bjweteringe@tele2.nl

 

 

Competitieleider:

Yoram Hofman

Tel. 06-40528710

Mail: competitie@tvramele.nl

 

 

Beheer Digitale media:

Vacature

 

 

Groundsman:

Johan Bomer

(contactgegevens via bestuur)

 

 

Verenigingstrainer:

Andre Mekers

Tel. 0572-393565 of 06-11436881

Mail: a.g.mekers@hetnet.nl

 

 

Organisatie Aktiviteiten:

 

Openingstoernooi:

Andre Mekers en Liset Smeenk

a.g.mekers@hetnet.nllisetsmeenk@home.nl

Recreantencompetitie:

Wilma Vulink en Jeanet Klomp

W60vulink@hotmail.comjeanet66klomp@hotmail.com

Afsluitende BBQ competitie:

Bert Weteringe, bjweteringe@tele2.nl

Ramele Rocks:

Ilony Zwakenberg en Esther Schulten

ilonys@hotmail.comestherwinfred@hotmail.com

Ladies Day:

Ingrid Vree Egberts en Dorian Traa

mvmsalland@gmail.comhdls@traa.biz

Familietoernooi:

KNLTB open toernooi:

Yoram Hofman, competitie@tvramele.nl

Retro toernooi:

Kelly Lugtenberg

 

 

Tennispark Racketcentrum Ramele

Hammerweg 8

8101NE Raalte

Tel. 0572-353676

Mail: ramele@planet.nl

17,437 totaal aantal vertoningen, 2 aantal vertoningen vandaag